top of page

מאז ומתמיד אני כותבת. התחלתי בכתיבת ספרים מקצועיים ובהדרגה העזתי לעבור לכתוב ספרים לנשמה. עבדתי במהלך חיי עם כמה וכמה עורכים, לא כולם מקצועיים והיו כאלה שנאלצתי להפסיק את הקשר איתם.

עד... שגיליתי במקרה ובמזל את דקלה קיי.

במה דקלה שונה מאחרים?

העברית שלה מלוטשת, התיקונים שלה מדויקים, ההערות שלה חכמות ונבונות ואני מרגישה שיש לי שותפה מלאה בכתיבת הספר (יכול להיות שהייתה צריכה לקבל יותר קרדיט על הרעיונות הנהדרים שלה...).

כשאני פוגשת אדם מקצועי ומיומן, לא אוותר עליו בעד שום הון שבעולם. אני יודעת שאני בידיים טובות.

חנה שצמן, סופרת

לאחר כתיבת ספרי "עבאס 10", חיפשתי עורכת לשונית. קיבלתי לא מעט פניות מעורכות לשוניות. פניה אחת, ממישהי שהציעה את שרותיה כעורכת לשונית, משכה את תשומת ליבי. מתוך המילים שמעתי את האכפתיות ואת הרצון להיות שותפה לדרך. זאת הייתה דקלה. ואכן לא התאכזבתי, מצאתי שותפה לדרך, אכפתית, נכנסת לתוך הסיפור והמילים ו"חיה" אותן. היא הכירה את הדמויות, שאלה שאלות, חיפשה הבהרות והציעה הצעות. וכמובן, עשתה עריכה לשונית שהביאה את הספר למקום גבוה יותר. את הספר הבא שלי, תערוך דקלה.

ישראל לוי, יועץ, איש קריאייטיב ושיווק וסופר. 

דקלה עורכת לשון מקצועית, אינטליגנטית, יסודית ואכפתית מאוד! וגם מהירת תגובה – בדיוק כמו שאני אוהב!

 אבי ליפשיץ, מנכ"ל "סגול הוצאה לאור" (אות הפקות)

תודה תודה תודה!

כל פעם כשאני מקבל ממך ספר לעריכה ולהגהה, אני מבין כמה העבודה שלך משפרת את העבודה שלנו.

קשה לעשות עריכה והגהה לספר זיכרונות. זו השפה שלהם, זה הדיבור שלהם, אלה המילים והמשפטים שלהם, שאנחנו הופכים לסיפור מרתק ומעניין. והעין שלך רואה את הכול ויודעת מתי להוריד מילה, מתי להוסיף, איפה טעינו ואיפה כתבנו מונח לא מדויק שיכול להיות עוד יותר מהודק.

אז תודה דקלה היקרה,

שנמשיך לעבוד יחד עוד שנים רבות.

גלבוע דקר, "חי בספר"

מאוד נהניתי לעבוד עם דקלה. מאיכות העריכה המתאימה לרוח הספר ועד לזריזות של עבודתה המדויקת להפליא.

שירלי לוי, מתרגמת, הוצאת "לסה"

עריכה מקצועית, יעילה וזריזה, הגהה מדויקת וכתיבת תוכן ברמה הגבוהה ביותר. אני ממליץ על "סגול מלא" לכל מי שמעוניין בתוכן איכותי עבור אתרים וניו מדיה. 

יותם אשל, "אשל תקשורת" 

העבודה עם דקלה מתאפיינת בשילוב של דקדקנות ודיוק, יעילות וזריזות וכל זה לצד דיאלוג פתוח וקשוב מצדה. יצא לנו לעבוד ביחד על מספר ספרים שראו אור ב"הוצאה גלילית", טקסטים בעלי אופי וסגנונות שונים, בחלקם כאלה שאני כתבתי ובחלקם כאלה שאחרים כתבו בהנחייתי. דקלה היא עורכת ש"מגדילה ראש" וזה מוסיף לדיאלוג.

אורנה ריין, "הוצאה גלילית"

דקלה היא אשת מילים, מקצועיות וחריפה. אין פסיק שנעלם מעיניה, והיא מעשירה את הלקוח בידע שלה ומאירה לו נקודות (תרתי משמע) הדורשות תיקון והבהרות. והכל בנעימות.

שחר אמאנו, ייעוץ אסטרטגי, ניהול תוכן וניו מדיה

"היה תענוג לעבוד עם דקלה על הספר. היא הבינה את הספר ואת שפתו במהירות, ובזכות חדות הלשון שלה וחריפות המחשבה עשתה עבודה מדויקת ויעילה בטיוב הטקסט. נקודת המבט המקצועית שלה סייעה לשפר את איכות הסיפור תוך נאמנות לשפה, למשלב הלשוני ולדמויות. היחס האישי, החם והפתיחות תרמו משמעותית לחוויית העבודה המשותפת, כך שהתהליך היה גם מקצועי וגם נעים". 

גילי רומן, מחבר הספר "אחרון מסוגו"

"היי דקלה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על עבודת העריכה המושלמת שעשית לספר שלי. ידעתי שעשיתי בחירה נכונה כשבחרתי בך. עכשיו, בזכותך, בלב רגוע אני מתקדם עם הספר לשלב הבא - עימוד ועיצוב כריכה. תודה רבה, וכמובן שזה לא הסוף, כי בספר השני שלי אבחר לעבוד רק איתך".

סתיו הייאן, מחבר הספר "בדרך שלך"

bottom of page